دو سال گارانتی

مجموعه محصولات شرکت اسپین الکتریک هرکدام بصورت جداگانه معرفی میشوند. جهت مشاهده جزئیات در خصوص هرکدام از محصولات از پیوند مربوطه استفاده فرمائید.

عرضه انواع آشکارسازهای دود ، حرارت ، شعله و گاز جهت مصارف شهری و تاسیسات صنعتی با بالا ترین کیفیت و استانداردهای بین المللی

سامانه های هوشمند اعلام حریق

یکسال گارانتی

سامانه های اطفاء اتوماتیک با استفاده از عناصر خاموش کننده پایه آبی ، گاز و پودر آتش نشانی با قابلیت اتصال به مراکز اعلام حریق . بر اساس استانداردهای جهانی .
Text Box: اطفاء اتوماتیک

دو سال گارانتی

این سامانه های بصورت معمول در تاسیسات انتقال گاز ، پالایشگاهها و تاسیسات نفتی جهت اطلاع سریع از نشت گازهای قابل اشتعال یا سمی بکار گرفته میشوند. این تجهیزات بیشتر در ارتباط با سامانه های آب و آتش وجزئی از آن است.

سامانه های تشخیص نشت گاز

دو سال گارانتی

Text Box: سامانه های صوت و پیام رسانی جهت استفاده در ساختمانهای اداری ، مدارس و دانشگاهها ، صنایع و کارخانجات نولید و عرضه میگردند.

سامنه های صوت و پیام رسانی

دو سال گارانتی

سانانه های کنترل تردد عموما در ساختمانهای اداری یا تاسیسات صنعتی جهت اجازه ورود به کارکنان در سطوح مختلف به مکانهای دارای محدودیت تردد و حضور و غیاب آنها استفاده میشوند.

سامانه هوشمند کنترل تردد و دستیابی

دو سال گارانتی

سامانه هادی ارتباط داخلی یا اینترکام مصارف بسیار زیادی دارند. از این سامانه ها در تاسیسات شهری بعنوان ارتباط مکالمه ای بین مشترکین آپارتمانها و ارتباط آنها با ورودیها و مراکز خدمات و در تاسیسات صنعتی بصورت ارتباط با کارگاهها و سایر مراکز خدماتی استفاده میشود.

سامانه اینترکام هوشمند

لیست محصولات

خانه

در مورد ما

تماس با ما

محصولات

خدمات

اسامی پروژه ها

لینک شرکتهای همکار